Klub FIATISTA Crne Gore

Dobrodosli na prvi forum ljubitelja Fiat automobila i ostalih italijanskih vozila Crne Gore!

Join the forum, it's quick and easy

Klub FIATISTA Crne Gore

Dobrodosli na prvi forum ljubitelja Fiat automobila i ostalih italijanskih vozila Crne Gore!

Klub FIATISTA Crne Gore

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Klub FIATISTA Crne Gore

Dobrodosli na prvi forum ljubitelja Fiat automobila u Crnoj Gori !!!


+12
eon
Grande Punto Sport
fiatmareaCT
Dado80
NeoAbarth
bubinho
Mateo
Goran JTD
vinko1.6
multijet
Zoranic MNE
ILIJA RADULOVIC
16 posters

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    ILIJA RADULOVIC
    ILIJA RADULOVIC


    Broj poruka : 771
    Datum upisa : 2012-01-04
    Godina : 40
    Lokacija : Sveti Stefan

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  ILIJA RADULOVIC Fri Jan 17, 2014 4:06 am

    pozdrav svima,zbog nekih privatnih obaveza a i videci inace kuda i kako napreduje ovaj forum zelim ovako javno da vas pozdravim i pozelim sve najbolje u zivotu a narocito oko vasih limuzina .sto se tice konktata sa monom imate moj broj telefona pa ce cujemo.pozdrav hvala i ZBOGOM.

    SRDACNO ILIJA RADULOVIC Very Happy lol! 
    Zoranic MNE
    Zoranic MNE
    Admin


    Broj poruka : 459
    Datum upisa : 2011-12-01
    Godina : 32
    Lokacija : Tivat

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  Zoranic MNE Fri Jan 17, 2014 12:17 pm

    koga pozdravljas, jos u ovoj tvojoj temi kad niko odje ne dolazi sem tebe  Very Happy 


    pozdrav i za tebe i da napredujes u svim poljima,narocito u kubnim centimetrima  rendeer 
    fiatmareaCT
    fiatmareaCT


    Broj poruka : 97
    Datum upisa : 2012-02-04
    Godina : 31
    Lokacija : Cetinje

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty f

    Komentar  fiatmareaCT Thu Feb 06, 2014 8:55 am

    A sto cinite momci
    Zoranic MNE
    Zoranic MNE
    Admin


    Broj poruka : 459
    Datum upisa : 2011-12-01
    Godina : 32
    Lokacija : Tivat

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  Zoranic MNE Fri May 16, 2014 12:26 pm

    ne cine momci, nego ja sam  Very Happy 

    ovaj gore je prodimio kao lamela  Razz 
    NeoAbarth
    NeoAbarth


    Broj poruka : 825
    Datum upisa : 2012-02-06
    Godina : 39
    Lokacija : Kraljevo

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  NeoAbarth Mon May 19, 2014 2:02 am

    Pa prodimio bi i ti Zoki da imas 180KS ispod haube,covek kupio A4 1.8T,pa dimi moze mu se,nije lepo sto prozivas coveka koji nije na forumu,a niti dolazi zbog tvojih bezveznih komentara,mislim da ti je najjaci kad je covek lepo napisao da se on i kolega eon upoznali i da je video Stila i da je lep,a ti kazes:Jel bilo diranja ispod pojasa,ruzno druze,ja zbog takvih komentara retko i dolazim vise na forum,jer spamujes svaku temu u kojoj se lepo druzimo,kazem ti jos jednom nije lepo i pusti coveka nek "dimi" ima 180KS fabricki,a dimis i ti,ali stvarno dimis,pa ti niko ne zamera,pozz.
    Zoranic MNE
    Zoranic MNE
    Admin


    Broj poruka : 459
    Datum upisa : 2011-12-01
    Godina : 32
    Lokacija : Tivat

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  Zoranic MNE Wed May 21, 2014 11:25 am

    hahaha  Cool 

    tek ce sad da dimi kad je kupio Audi, ko ga to nagovori Very Happy


    A i nije vise talijan,pa nema sto da trazi ovdje.

    Decko je cudan i takav je,obicno takvi nadrljaju. Sama cinjenica da je imao najbolje auto ovdje na forumu (mislim na Brava,ne na Audi!), pa mu kazem 1.4 a on se kao djete peca  pirat 

    Dobaci nekom drugom ko ima njegove godine to isto,pa ces vidjet oce li ti odgovorit na te gluposti.



    A da dimim i ja, nema komaraca ljetos dok ja vozim ovo  Basketball  hihi


    i da ti kazem druze ti si mene razocarao,ljetos si bio u BD ,pa ni da zovnes,masem ti na semaforu ti kuliras. Ne znam sto da ti kazem... al ne zamjeram ti,nisi mi niko i nista nit sam ja tebi.


    A ljudi KOJI NE ZNAJU ZA SALU, ne trebaju mi u zivotu nista!

    tebi ako smeta moje ponasanje,iskuliraj samo mi ne pametuj.

    NeoAbarth
    NeoAbarth


    Broj poruka : 825
    Datum upisa : 2012-02-06
    Godina : 39
    Lokacija : Kraljevo

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  NeoAbarth Wed May 21, 2014 11:52 pm

    Svi smo mi razliciti,Ilija je dobar covek,voli da se sali,al ti stvarno prijatelju preterao,navalio si mu na motor samo tako,stalno si ga cikao za taj motor,a nije ni to problem,nego sto ne rece coveku lepo.Ilija druze salio sam se sad cu malo iskulirat,a ti zapeo,a ako je tako da se Ilija ljuti samo mogu ti reci da sam se i ja bio naljutio kad si nam izbrisao zezanje za formulu 1 dizel,to govori da i ti nzns da se salis,vozio si stvarno lepog Punta benzinca,a sad odjednom obozavas dizele,zato sto vozis auto koji lepo ide (vozio sam se,pa znam)doosta bolje od Puntica 1.2 8V,a realno slabo trosi kako ide,pa se ljutis kad neko kaze nesto za dizela,prijatelju od dizel goriva se dobija rak,u Grckoj je u svim gradovima koji imaju spomenike kulture(a dosta ih je)zabranjeno da se ulazi sa dizelima jer stete tim spomenicima.Ali da se manemo toga.Kao prvo ja tebe prijatelju nisam video da mases,da jesam izasao bi iz auta 100%,a nisam imao tvoj broj tel.da si zeleo da se vidimo lepo i upoznamo ko ljudi mogao si da napises broj kao kolega Eon sto je napisao Saletu iz Nisa,kao i Ilija sto je meni,tako da nemas razloga ti na mene,a niti bilo ko na koga da se ljuti,ja nisam ljut ni na koga,samo sam ti prijateljski napisao sta mislim da nije lepo.A sad bi bilo lepo da se ti izvines Iliji i da mu kazes da si se salio i da nemas nista protiv coveka,pa da se opet svi lepo druzimo na forumu kao pre,a i meni slobodno posalji broj na P.M.pa cu se javiti kad budem dolazio! Smile P.S.umalo da zaboravim,Ilija jeste Talijan i dalje,Audi mu je drugi auto.Da i ne zelim ja nikome nista da pametujem,samo mi je krivo sto sve ovako ispade. Crying or Very sad 
    Zoranic MNE
    Zoranic MNE
    Admin


    Broj poruka : 459
    Datum upisa : 2011-12-01
    Godina : 32
    Lokacija : Tivat

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  Zoranic MNE Thu May 22, 2014 2:44 pm

    pa ja nikad nisam pricao nikad nista protiv benzinca, ni za dizela.

    i to su gluposti. Ko da me neko moze ubijedit da valjaju i jedan i drugi. Pa sve je to nafta i unistava nam okolinu. Ja zivim za to kad ce se svi i dizeli i benzinci izbaciti iz saobracaja,i kad bi im primat uzeo ELEKTRO MOTOR.

    Te vase postove sam vam brisao jer sam ja ovdje ADMINISTRATOR,i gluposti i off topic bi tebalo kao svaki admin da brisem (no sam od toga odustao,jer ste off-ovali kao niko,to je i unistilo ovaj forum).

    Sto se Punta tice,nije bio benzinac nego JTD, a prosli Bravo je bio benzinac,no gluposti sta je da je.

    Nemam ja sta da se izvinjavam Radulovicu, vjeruj da sam mu hiljadu puta dao do znanja da je sve to sala.
    No covjek je tvrdoglav i tacka,a i malo je stariji od mene pa nek se uozbilji vise vakat mu je,a ne da se peca na glupu prozivku oko 1.4.

    Kazes "nosta protiv coveka", pa jel ti znas sta pricas druze? bas bih volio da se nadjemo u 4 oka da vidim jesi ti normalan.
    Ja ako kazem nesto za auto,sto odma prebacujes kako sam ja vrijedjao Iliju.

    STA sam mu rekao jesam li ga psovao? Jesam mu vrijedjao nekoga? Jesam li mu rekao da je olos ili sto slicno?


    Bilo kako bilo,nisam vrijedjao nikoga. A onaj ko je toliko glup da se peca na prozivke oko auta,nek ide dalje od mene.



    Ne prihvatam opravdanja sto se nisi javio a ljetovao si,no eto nije mi bitno. Kad se jednom nisi javio,neces ni drugi put.
    Isto tako kad je taj famozni Ilija, na prvu salu vezano za 1.4, odma me izbacio iz prijatelja na fb. Pa pricao narodu svuda kako sam kreten,ogovarao me kao kakva zena zbog gluposti. Kako bi da je nesto ozbiljnije bilo?

    Sta ce meni takvi ljudi u zivotu? Ako sto mrzim to su zenetine koje ogovaraju, i one koji glume neku dobrotu i love ti svaku rijec koju nekome kazes, kao ti sto si.

    Eno ti pitaj Eon-a jel se naljutio zbog one sale "ispod pojasa" ?

    Sta ti glumis druze? Sudiju?

    NeoAbarth
    NeoAbarth


    Broj poruka : 825
    Datum upisa : 2012-02-06
    Godina : 39
    Lokacija : Kraljevo

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  NeoAbarth Fri May 23, 2014 3:27 am

    Pa evo na pocetku da se odmah slozim da bih i ja rade volje i zelje vozio auto na elektro pogon i zaboravio na fosilna goriva,al nam ne daju mocnici,treba im da nam prodaju naftu,da zarade jos malo.

    A sto se tice brisanja postova i dalje stojim iza toga da nije uredu,mi smo pisali na delu foruma koji je bio predvidjen za to,ako si mislio da to tu ne treba stajati,trebao si prebaciti gde treba,a ne da brises.

    A to da je moje i Ilijino offovanje unistilo ovaj forum,to nije tacno,nego tvoje ubacivanje izmedju redova sa neumerenim salama na koje mozes videti niko nije mogao da nadje normalan odgovor(to da ti kazem sto se tice normalnosti,kad si vec spomenuo).

    Nigde ja nisam rekao da si ti vredjao bilo koga,nego da si preterao sa salom i da su neke neumerene,to sam samo rekao,a ti sto si pogresno shvatio,to je drugo.Da i najveca istina u svemu ovome je da se neki nisu lepo ovde shvatili i to ti je to!

    A ja brate ne lovim nista,niti me interesuje,samo kazem sta mi smeta(da li bi bilo bolje da cutim i da se pravim kao sve je super kad nije),a razmisli o ovome sto si rekao da ja glumim neku dobrotu i tako,ja ne glumim nista i boli me uvo,samo nisam od onih ljudi koji voli neslogu,a posebno izmedju vas braco Crnogoraca,jel vas volim ko rod najblizi i nikad nisam u Crnoj Gori imao ni sa kim neki nesporazum iako nisam od ljudi koji cute.

    I da ja ne glumim nikakvog sudiju vec ti rekoh u prethodnom postu da bih voleo da se izmirite sto je meni najbitnije i da posle i forum profunkcionise normalno,sto bi svi voleli.

    A sto se tice javljanja,ja ti lepo kazem,mogao si da mi posaljes prosle god broj i da se javim kad sam bio(Ilija mi je lepo dao broj i ja sam mu se javio),tako da ako zelis sto kazes da se vidimo u 4 oka i da vidis da sam po svemu normalan,sem u sredjivanju auta,eto ja ti jos jednom kazem p.m. pa izvoli.
    Zoranic MNE
    Zoranic MNE
    Admin


    Broj poruka : 459
    Datum upisa : 2011-12-01
    Godina : 32
    Lokacija : Tivat

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  Zoranic MNE Fri May 23, 2014 11:18 am

    JA se Iliji necu i ne mogu izvinjavati, jer mu nisam nista ruzno rekao.  Kakvi su drugi ja sam odlican prema njemu i ostalima,bar ne pricam iza ledja!


    Za Iliju znam da sad cita sve ove raspravke,i tu nema dileme.

    Sto se iskontrirao pa kao "ne ulazi vise na forum",  me boli briga.

    Ja kao sto rekoh, izviniti se ne mogu, ali mogu javno obecati nesto:
    Evo obecavam da vise necu zadirkivati nikoga, da cu se truditi da ne nastavljam ni sa kim,narocito Ilijom!

    On nek se vrati na forum slobodno bez bojazni od mog "provociranja",  meni ovaj forum iskreno vise nista ne znaci.
    Davno sam ja vidjeo da od ovoga nema nista, hvala svima koji su se trudili i tako...

    I ono najbitnije, ako famozni Ilija zeli. Mogu mu predati ovaj forum,pa nek bude admin. Nek se on pita sa svim, a moze i da me banuje    


    ...tu se ova diskusija zavrsava, nemam motiva vise.  To sto sam ja zelio palo je u vodu...
    eon
    eon


    Broj poruka : 594
    Datum upisa : 2012-12-21
    Godina : 40
    Lokacija : Niksic

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  eon Sun Oct 05, 2014 9:22 am

    e neka se i ovo ime vise pojavilo na forum Smile
    ILIJA RADULOVIC
    ILIJA RADULOVIC


    Broj poruka : 771
    Datum upisa : 2012-01-04
    Godina : 40
    Lokacija : Sveti Stefan

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  ILIJA RADULOVIC Sun Oct 05, 2014 10:14 am

    sto se tice mog auta i dalje sam prezadovoljan njime.inace prije neki dan registrovan naravno tehnicki prosao lagano onda odradio napokon veliki servis i na kraju ne nimalo manje bitno OTPLATIO. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    ILIJA RADULOVIC
    ILIJA RADULOVIC


    Broj poruka : 771
    Datum upisa : 2012-01-04
    Godina : 40
    Lokacija : Sveti Stefan

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  ILIJA RADULOVIC Sun Oct 05, 2014 10:23 am

    kolega neoabarth il jos bolje burazer Nenad i ja Very Happy
    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Jww0wm
    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 KhB9mn
    NeoAbarth
    NeoAbarth


    Broj poruka : 825
    Datum upisa : 2012-02-06
    Godina : 39
    Lokacija : Kraljevo

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  NeoAbarth Mon Oct 06, 2014 9:26 am

    E bogami dobre su nam slike,a nego se bas vidi da je svetliji ovaj branik,mora da padne farbanje uskoro,ne moze ovo ovako! Smile
    ILIJA RADULOVIC
    ILIJA RADULOVIC


    Broj poruka : 771
    Datum upisa : 2012-01-04
    Godina : 40
    Lokacija : Sveti Stefan

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  ILIJA RADULOVIC Mon Oct 06, 2014 7:38 pm

    obavezno to zavrsi i vidi dje ti ono dusi plin jer se bas osjeca Very Happy
    NeoAbarth
    NeoAbarth


    Broj poruka : 825
    Datum upisa : 2012-02-06
    Godina : 39
    Lokacija : Kraljevo

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  NeoAbarth Mon Oct 06, 2014 9:52 pm

    A mora da ti je to rekao Nikola kad smo se ono provozali pa kad sam vratio iz 4-te u 2-gu,hoce tad malo da se oseti! Very Happy Very Happy Very Happy
    ILIJA RADULOVIC
    ILIJA RADULOVIC


    Broj poruka : 771
    Datum upisa : 2012-01-04
    Godina : 40
    Lokacija : Sveti Stefan

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  ILIJA RADULOVIC Mon Oct 06, 2014 10:02 pm

    kako bi te iskidao sa mojim.a ide dibro moras rec.
    NeoAbarth
    NeoAbarth


    Broj poruka : 825
    Datum upisa : 2012-02-06
    Godina : 39
    Lokacija : Kraljevo

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  NeoAbarth Tue Oct 07, 2014 2:36 am

    Veoma sam se prijatno iznenadio,ide kao da ima 110-115KS,a ima i veoma lep zvuk,na leru tisina a kad mu das gas kao da je jaca masina,lepo su ga napravili bogami! Wink
    ILIJA RADULOVIC
    ILIJA RADULOVIC


    Broj poruka : 771
    Datum upisa : 2012-01-04
    Godina : 40
    Lokacija : Sveti Stefan

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  ILIJA RADULOVIC Tue Oct 07, 2014 7:15 am

    to je vrh masina Very Happy
    eon
    eon


    Broj poruka : 594
    Datum upisa : 2012-12-21
    Godina : 40
    Lokacija : Niksic

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  eon Tue Oct 07, 2014 8:16 am

    bravo je extra bas mi se svidja
    Zoranic MNE
    Zoranic MNE
    Admin


    Broj poruka : 459
    Datum upisa : 2011-12-01
    Godina : 32
    Lokacija : Tivat

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  Zoranic MNE Sun Dec 07, 2014 1:14 pm

    ILIJA RADULOVIC (citat):to je vrh masina Very Happy

    brzi je od svakog bicikla sa 18 brzina! Razz
    NeoAbarth
    NeoAbarth


    Broj poruka : 825
    Datum upisa : 2012-02-06
    Godina : 39
    Lokacija : Kraljevo

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  NeoAbarth Mon Dec 29, 2014 11:09 pm

    Pa sad zavisi,imam ja turbo biciklu sa 12 brzina sto je brza i od ovih 1.9 JTd! Very Happy Very Happy Very Happy
    ILIJA RADULOVIC
    ILIJA RADULOVIC


    Broj poruka : 771
    Datum upisa : 2012-01-04
    Godina : 40
    Lokacija : Sveti Stefan

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  ILIJA RADULOVIC Sun Jan 25, 2015 10:57 pm

    to,to
    eon
    eon


    Broj poruka : 594
    Datum upisa : 2012-12-21
    Godina : 40
    Lokacija : Niksic

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  eon Wed Jan 28, 2015 7:11 am

    Nista je to koliku sam ja zabu vidio Very Happy
    NeoAbarth
    NeoAbarth


    Broj poruka : 825
    Datum upisa : 2012-02-06
    Godina : 39
    Lokacija : Kraljevo

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  NeoAbarth Wed Jan 28, 2015 7:18 am

    He,he,he,e dobar si kolega! Very Happy Very Happy Very Happy

    Sponsored content


    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 15 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  Sponsored content


      Danas je Sat Apr 27, 2024 11:45 am