Klub FIATISTA Crne Gore

Dobrodosli na prvi forum ljubitelja Fiat automobila i ostalih italijanskih vozila Crne Gore!

Join the forum, it's quick and easy

Klub FIATISTA Crne Gore

Dobrodosli na prvi forum ljubitelja Fiat automobila i ostalih italijanskih vozila Crne Gore!

Klub FIATISTA Crne Gore

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Klub FIATISTA Crne Gore

Dobrodosli na prvi forum ljubitelja Fiat automobila u Crnoj Gori !!!


+12
eon
Grande Punto Sport
fiatmareaCT
Dado80
NeoAbarth
bubinho
Mateo
Goran JTD
vinko1.6
multijet
Zoranic MNE
ILIJA RADULOVIC
16 posters

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    ILIJA RADULOVIC
    ILIJA RADULOVIC


    Broj poruka : 771
    Datum upisa : 2012-01-04
    Godina : 40
    Lokacija : Sveti Stefan

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 16 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  ILIJA RADULOVIC Thu Jul 02, 2015 11:08 pm

    dragi moji morao sam doci i napisati nesto.imao sam problem sa klimom.tacnije crkla su mi dva motorica za pomjeranje klapni -i pukle plastike koje pomjeraju klapne.narvno posto je to komplikovan posao da se zamjeni jer se sve skida naprijed od volana pa spicbank uglavnom sve zelio sam da povjerim taj posao nekom ko bi to trebao da zna.posjetio sam kov-car u danilovgradu i u medjuvremenu porucio jedan motoric i te plstike a drugi motoric mi je kolega drug brat Nenad poslao iz ovlascenog servisa u Cacku.nakon dogovora da dovezem auto u ponedeljak i da za to treba nekih 5 sati zakazao sam termin u 8 sati ujutru da bi imali vremena da zavrse do 16 casova do kad oni rade.odma su mi rekli da nemogu stici jer je jedan auto od petka ostao i kad zavrse njega pocece brava.ok ja sam imao razumjevanja i otisao za Niksic i posle nekih dobrih 3 do 4 sata dok sam se vracao auto nisu takli,tako da sam produzio za Budvu.posle dva dana su zvali i rekli da su napravili auto,e sad zaboravio sam da kazem da sam ja neke plastike vec skinuo ono oko mjenjaca i oko nogu i ispod volana da nebi na to vrijeme gubili.kada sam podigao vozilo sve platio i dosao kuci vidio sam dok sam htio ove plastike da vratim da ustvari motorice nisu stavili na mjesta koja idu nego obrnuli.vrativsi se u Danilovgrad i reklamirao ljudi koji rade na prijem vozila su odma se izvinili na gresci.kasnije razgovarao sa elektricarom i objasnio kako sta posto su mi kolege iz Hrvatskog Fiat foruma poslali slike i stavivsi im istampane slike (naravno nisam dobio izvinjenje) i posle razgovora opet sam ostavio auto i vratio se u Budvi.opet nakon par dana su me zvali i tad sam odma pogledao i motorici su stavljeni na svoje mjesto.e sad da li u medju vremenu izrevoltirani sto opet skidaju sve slomili su mi par zabica na plastici i drzac od muzike i plastiku oko muzike jer ocigledno nisu imali kljuceve za vadjendje muzike a ja sam imao u gepek al sta znam ovlasceni pa imaju valjda izgrebali spicbank na par mjesta.moram da kazem da sam ja sve to prije slikao posto volim da imam prije kako je bilo moram reci da su to tako brzinski vratili da im se divim (DAJ STO PRIJE DA ZAVRSIMO).uglavnom klima sada radi al ima oziljaka od toga rada.sve te plastike i to su neke sitnice i neko bi rekao cjepidlacenje al ja sam za taj auto radio 6 godina itd da ne davim sad.hocu da kazem ovlasceni servis tako radi.nije ni cudo sto nam je ovaka sredina.ostalo sami prosudite.ostao sam bez komentara.srecno sa vasim masinam i obavezno pratite gdje da vodite auto.
    eon
    eon


    Broj poruka : 594
    Datum upisa : 2012-12-21
    Godina : 40
    Lokacija : Niksic

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 16 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  eon Fri Jul 03, 2015 12:13 am

    Pa brate uvijek su ti ovlasceni bili mesari ja sto se tice tih poslova ne mijenjam Branka Banicevica a sto sd tice mehanike Milosa Dzoganovica Smile
    avatar
    Dzoni


    Broj poruka : 27
    Datum upisa : 2015-03-05

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 16 Empty -

    Komentar  Dzoni Fri Jul 03, 2015 2:42 am

    Kao sto napisaj na FB samo danas po preporuci mozes vodit auto. Niko nece da se okrene to da uradi kako treba ako ne znas nekoga.
    ILIJA RADULOVIC
    ILIJA RADULOVIC


    Broj poruka : 771
    Datum upisa : 2012-01-04
    Godina : 40
    Lokacija : Sveti Stefan

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 16 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  ILIJA RADULOVIC Fri Jul 03, 2015 2:51 am

    eone ne znam jel koji od njih onaj pored goranovica.a znas odlicno kako sam prosao.
    sashicus
    sashicus


    Broj poruka : 58
    Datum upisa : 2013-04-09
    Godina : 38
    Lokacija : Nis

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 16 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  sashicus Fri Jul 03, 2015 12:29 pm

    Ne samo u ovlascenom, svuda su sabani. Ja zato gledam, sve sto mogu i umem oko auta sam da odradim. U enterijer narocito treba paziti koga pustate. U 99% slucajeva auto perem sam, ali skoro ga odvezem u perionicu, jer sam bio u zurbi a trebao mi je cist, i kad sam video slepca kako strokavim pantalonama seda na BOCNI DEO SEDISTA, hteo sam da uzmem auto nazad i da ga pitam da li je moguce da je toliko nepismen... Ipak cu ga ubuduce sam prati.
    Sto se tvoje price tice, potpuno te razumem, majmuni.
    NeoAbarth
    NeoAbarth


    Broj poruka : 825
    Datum upisa : 2012-02-06
    Godina : 39
    Lokacija : Kraljevo

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 16 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  NeoAbarth Sat Jul 18, 2015 6:18 am

    Kako je radio,iskače li?! Surprised
    ILIJA RADULOVIC
    ILIJA RADULOVIC


    Broj poruka : 771
    Datum upisa : 2012-01-04
    Godina : 40
    Lokacija : Sveti Stefan

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 16 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  ILIJA RADULOVIC Fri May 05, 2017 12:01 pm

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 16 Wp_20111
    ILIJA RADULOVIC
    ILIJA RADULOVIC


    Broj poruka : 771
    Datum upisa : 2012-01-04
    Godina : 40
    Lokacija : Sveti Stefan

    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 16 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  ILIJA RADULOVIC Fri May 05, 2017 12:06 pm

    Ubrzo jos slika

    Sponsored content


    FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS - Page 16 Empty Re: FIAT BRAVO ( NOVI MODEL ) 1.4 90KS

    Komentar  Sponsored content


      Danas je Thu Mar 28, 2024 1:46 am