Klub FIATISTA Crne Gore

Dobrodosli na prvi forum ljubitelja Fiat automobila i ostalih italijanskih vozila Crne Gore!

Join the forum, it's quick and easy

Klub FIATISTA Crne Gore

Dobrodosli na prvi forum ljubitelja Fiat automobila i ostalih italijanskih vozila Crne Gore!

Klub FIATISTA Crne Gore

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Klub FIATISTA Crne Gore

Dobrodosli na prvi forum ljubitelja Fiat automobila u Crnoj Gori !!!


2 posters

    Ugradjujemo xenone i parking senzore, postavljamo folije i jos mnogo toga!!! Cetinje

    fiatmareaCT
    fiatmareaCT


    Broj poruka : 97
    Datum upisa : 2012-02-04
    Godina : 31
    Lokacija : Cetinje

    Ugradjujemo xenone i parking senzore, postavljamo folije i jos mnogo toga!!!  Cetinje Empty Ugradjujemo xenone i parking senzore, postavljamo folije i jos mnogo toga!!! Cetinje

    Komentar  fiatmareaCT Fri Feb 10, 2012 4:17 am

    Ugradnja ksenona,dioda,parking senzora i ostalog - Cetinje (Crna Gora)

    ksenoni h1 slim kit + poklon bijele led diode 60e + ugradnja
    Ugradjujemo xenone i parking senzore, postavljamo folije i jos mnogo toga!!!  Cetinje 20914271
    Ugradjujemo xenone i parking senzore, postavljamo folije i jos mnogo toga!!!  Cetinje Newslimxenonhidconversi



    Ugradjujemo xenone i parking senzore, postavljamo folije i jos mnogo toga!!!  Cetinje Ledubodnakonus1


    Karbonsle folije siva crna i crvena

    Ugradjujemo xenone i parking senzore, postavljamo folije i jos mnogo toga!!!  Cetinje 31883306


    Ugradjujemo xenone i parking senzore, postavljamo folije i jos mnogo toga!!!  Cetinje Big13903813dkarbonfolij


    Ugradjujemo xenone i parking senzore, postavljamo folije i jos mnogo toga!!!  Cetinje Originalslika6232451


    Parking senzori od 30eura pa na dalje
    Ugradjujemo xenone i parking senzore, postavljamo folije i jos mnogo toga!!!  Cetinje 4860


    Ugradjujemo xenone i parking senzore, postavljamo folije i jos mnogo toga!!!  Cetinje Big1369918dsc04239


    Ugradjujemo xenone i parking senzore, postavljamo folije i jos mnogo toga!!!  Cetinje L23465



    informacije na broj: 068516349
    ILIJA RADULOVIC
    ILIJA RADULOVIC


    Broj poruka : 771
    Datum upisa : 2012-01-04
    Godina : 40
    Lokacija : Sveti Stefan

    Ugradjujemo xenone i parking senzore, postavljamo folije i jos mnogo toga!!!  Cetinje Empty Re: Ugradjujemo xenone i parking senzore, postavljamo folije i jos mnogo toga!!! Cetinje

    Komentar  ILIJA RADULOVIC Mon Mar 19, 2012 9:46 pm

    imam par pitanja u vezi ksenon ugradnje posto se ne razumijem puno.1 jel mogu da se ugrade bijeli ksenoni ( tacnije da svijetlo bude bijelo a ne plavo kad gledam u far i jel to skuplje ako moze naravno ) 2 jel instalacija ksenona zahtijeva kidanje il skracivanje zica i busenje plastika i sl izmjena i 3 ove led diode sto dodju kao poklon sam ja bio ubacio na poziciju al izbace gresku one rade a na kompjuter ne, pa jel mogu neke sto nece izbacati gresku uz doplatu da se stave.pozz
    fiatmareaCT
    fiatmareaCT


    Broj poruka : 97
    Datum upisa : 2012-02-04
    Godina : 31
    Lokacija : Cetinje

    Ugradjujemo xenone i parking senzore, postavljamo folije i jos mnogo toga!!!  Cetinje Empty Re: Ugradjujemo xenone i parking senzore, postavljamo folije i jos mnogo toga!!! Cetinje

    Komentar  fiatmareaCT Tue Mar 20, 2012 1:35 am

    mogu da se ugrade bijeli ksenono od 6000kelvina ne mora nista da se busi niti da se skracuju zice a ove lep dozicije koje dodju gratis ja mislim i da one prikazuju gresku jer rade na 8v cinimi se..samo mi reci koje su ti sijalice

    Sponsored content


    Ugradjujemo xenone i parking senzore, postavljamo folije i jos mnogo toga!!!  Cetinje Empty Re: Ugradjujemo xenone i parking senzore, postavljamo folije i jos mnogo toga!!! Cetinje

    Komentar  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Danas je Mon Apr 29, 2024 12:54 am