Klub FIATISTA Crne Gore

Dobrodosli na prvi forum ljubitelja Fiat automobila i ostalih italijanskih vozila Crne Gore!

Join the forum, it's quick and easy

Klub FIATISTA Crne Gore

Dobrodosli na prvi forum ljubitelja Fiat automobila i ostalih italijanskih vozila Crne Gore!

Klub FIATISTA Crne Gore

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Klub FIATISTA Crne Gore

Dobrodosli na prvi forum ljubitelja Fiat automobila u Crnoj Gori !!!


4 posters

    rezervni djelovi i servis za ITALIJANE u C.G.

    ILIJA RADULOVIC
    ILIJA RADULOVIC


    Broj poruka : 771
    Datum upisa : 2012-01-04
    Godina : 40
    Lokacija : Sveti Stefan

    rezervni djelovi i servis za ITALIJANE u C.G. Empty rezervni djelovi i servis za ITALIJANE u C.G.

    Komentar  ILIJA RADULOVIC Sat Mar 17, 2012 2:52 am

    ovo je rublika o tome dje servisirate i kupujete djelove za svoju makinu Twisted Evil
    Zoranic MNE
    Zoranic MNE
    Admin


    Broj poruka : 459
    Datum upisa : 2011-12-01
    Godina : 32
    Lokacija : Tivat

    rezervni djelovi i servis za ITALIJANE u C.G. Empty Re: rezervni djelovi i servis za ITALIJANE u C.G.

    Komentar  Zoranic MNE Sat Mar 17, 2012 3:29 am

    ko zivi u Crnu Goru,a vozi Fiat,Alfu,Lanciu ili jos neko italijansko vozilo,preporucujem Fandja u Podgoricu (Tolosi)...

    nije meni on servisirao Punta, ali za njega sam cuo samo najbolje!

    drugu mi je uradio veliki servis na Fiat Stilo JTD: - ulje,filtere sve,zupcasti kais,spaneri,natezaci,pumpa od vode i jos sve ostalo sto spada u veliki servis, i sve to zajedno sa rukama ga je izaslo 205 eura, sto uopste nije skupo!

    evo ti broj pa zovi: 067530263


    kod njega takodje imate i polovnih djelova svakakvih,pa pogledajte Fiatisti ako vam sto treba Cool
    ILIJA RADULOVIC
    ILIJA RADULOVIC


    Broj poruka : 771
    Datum upisa : 2012-01-04
    Godina : 40
    Lokacija : Sveti Stefan

    rezervni djelovi i servis za ITALIJANE u C.G. Empty Re: rezervni djelovi i servis za ITALIJANE u C.G.

    Komentar  ILIJA RADULOVIC Thu Jun 13, 2013 1:13 am

    jel bio ko u ovaj novi salon u DG
    eon
    eon


    Broj poruka : 594
    Datum upisa : 2012-12-21
    Godina : 40
    Lokacija : Niksic

    rezervni djelovi i servis za ITALIJANE u C.G. Empty Re: rezervni djelovi i servis za ITALIJANE u C.G.

    Komentar  eon Thu Jun 13, 2013 10:32 am

    prolazim cesto ali nisam svratio nikad, a djelove uzimam u auto box. E dobro mi rece za taj servis meni su pricali da su samo kaisevi toliko, hvala za broj upisacu ga i ja
    avatar
    kokot007700


    Broj poruka : 1
    Datum upisa : 2012-02-21
    Godina : 32
    Lokacija : Danilovgrad

    rezervni djelovi i servis za ITALIJANE u C.G. Empty Re: rezervni djelovi i servis za ITALIJANE u C.G.

    Komentar  kokot007700 Mon Nov 04, 2013 7:36 pm

    Ja moju bravu u poslednje vrijeme servisiram kod Fanđa u Tološe, stvarno su extra momci i rade profi, a i nisu skupi Surprised . Da sam prije znao za njih od samog početka bih je tamo vodio, a ne po svakakvih majstora. A djelove kupujem u Ital auto, osim onih elektronskih zezalica kojih nema novih, pa se onda to traži po otpadima.

    Sponsored content


    rezervni djelovi i servis za ITALIJANE u C.G. Empty Re: rezervni djelovi i servis za ITALIJANE u C.G.

    Komentar  Sponsored content


      Danas je Thu May 02, 2024 12:47 am