Klub FIATISTA Crne Gore

Dobrodosli na prvi forum ljubitelja Fiat automobila i ostalih italijanskih vozila Crne Gore!

Join the forum, it's quick and easy

Klub FIATISTA Crne Gore

Dobrodosli na prvi forum ljubitelja Fiat automobila i ostalih italijanskih vozila Crne Gore!

Klub FIATISTA Crne Gore

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Klub FIATISTA Crne Gore

Dobrodosli na prvi forum ljubitelja Fiat automobila u Crnoj Gori !!!


3 posters

    Koliko motor moze da potrosi goriva za 1 sat rada na leru?

    Zoranic MNE
    Zoranic MNE
    Admin


    Broj poruka : 459
    Datum upisa : 2011-12-01
    Godina : 32
    Lokacija : Tivat

    Koliko motor moze da potrosi goriva za 1 sat rada na leru? Empty Koliko motor moze da potrosi goriva za 1 sat rada na leru?

    Komentar  Zoranic MNE Mon Mar 04, 2013 8:42 am

    eto ako ko ima takvu informaciju,neka je podijeli sa nama...


    cisto me zanima koliko odredjeni motori mogu potrositi dok rade u mjestu za recimo sat vremena?

    posto od kad sam kupio Punto JTD i sad Alfu imam obicaj da po 10 minuta nekad ostavljam auto da radi na ler gas parkiranog i cini mi se da nisam osjetio neku bitnu razliku u potrosnji goriva.




    sta vi mislite,koliko moze to da potrosi goriva ???
    nenadinjo
    nenadinjo


    Broj poruka : 45
    Datum upisa : 2013-02-20
    Godina : 39
    Lokacija : Ulcinj

    Koliko motor moze da potrosi goriva za 1 sat rada na leru? Empty Re: Koliko motor moze da potrosi goriva za 1 sat rada na leru?

    Komentar  nenadinjo Mon Mar 04, 2013 10:58 am

    uf nedje na net vidoh za stilo cini mi se 1 litar na sat vremena
    Miro84
    Miro84


    Broj poruka : 58
    Datum upisa : 2012-06-01
    Godina : 39
    Lokacija : Radovići (Tivat)

    Koliko motor moze da potrosi goriva za 1 sat rada na leru? Empty Re: Koliko motor moze da potrosi goriva za 1 sat rada na leru?

    Komentar  Miro84 Tue Mar 05, 2013 10:55 am

    Potrošnja je 0,9 l/h sa ugašenom klimom,a 1,1 l/h kad klima radi.To se može vidjeti kome bord kompjuter pokazuje trenutnu potrošnju...
    nenadinjo
    nenadinjo


    Broj poruka : 45
    Datum upisa : 2013-02-20
    Godina : 39
    Lokacija : Ulcinj

    Koliko motor moze da potrosi goriva za 1 sat rada na leru? Empty Re: Koliko motor moze da potrosi goriva za 1 sat rada na leru?

    Komentar  nenadinjo Fri Mar 15, 2013 2:04 am

    Zoranicu ti ugradi auto na plin Razz manje ce da ti trosi Razz

    Sponsored content


    Koliko motor moze da potrosi goriva za 1 sat rada na leru? Empty Re: Koliko motor moze da potrosi goriva za 1 sat rada na leru?

    Komentar  Sponsored content


      Danas je Wed May 08, 2024 1:32 pm