Klub FIATISTA Crne Gore

Dobrodosli na prvi forum ljubitelja Fiat automobila i ostalih italijanskih vozila Crne Gore!

Join the forum, it's quick and easy

Klub FIATISTA Crne Gore

Dobrodosli na prvi forum ljubitelja Fiat automobila i ostalih italijanskih vozila Crne Gore!

Klub FIATISTA Crne Gore

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Klub FIATISTA Crne Gore

Dobrodosli na prvi forum ljubitelja Fiat automobila u Crnoj Gori !!!


3 posters

    Prijenos vlasnistva/preregistracija

    Visconti
    Visconti


    Broj poruka : 14
    Datum upisa : 2012-01-05
    Lokacija : Kotor

    Prijenos vlasnistva/preregistracija Empty Prijenos vlasnistva/preregistracija

    Komentar  Visconti Thu May 10, 2012 7:33 pm

    Ovako..kompenzujem punta za jedno auto, registrovano je do kraja godine na tog covjeka. Sto treba da uradim da bih se nekako osigurao,da imam neku potvrdu da je moje, a glupo mi je da ga sad prevodim odma na sebe posto cu na brod krajem mjeseca, pa sam mislio to obavit malo prije nego mu istekne registracija. Punomocje? Ugovor kod notara? Zvuci glupo pitanje, ali nijesam bas u toku kako to sve sada ide, kupio sam auto 2008. zadnji put pa malo pozaboravljao stvari neke Embarassed
    Zoranic MNE
    Zoranic MNE
    Admin


    Broj poruka : 459
    Datum upisa : 2011-12-01
    Godina : 32
    Lokacija : Tivat

    Prijenos vlasnistva/preregistracija Empty Re: Prijenos vlasnistva/preregistracija

    Komentar  Zoranic MNE Fri May 11, 2012 2:04 am

    a punomoc nek ti da i nek ti je ovjeri i dosta je Wink

    mogu li znat sta se uzima? Cool
    Visconti
    Visconti


    Broj poruka : 14
    Datum upisa : 2012-01-05
    Lokacija : Kotor

    Prijenos vlasnistva/preregistracija Empty Re: Prijenos vlasnistva/preregistracija

    Komentar  Visconti Fri May 11, 2012 8:16 am

    Top secret Zoranicu..Top secret...Recimo samo da stajem vjeran svojem nick name-u Cool Salim se, ako iskombinujem stogodj predstavljam ga odma Very Happy
    Zoranic MNE
    Zoranic MNE
    Admin


    Broj poruka : 459
    Datum upisa : 2011-12-01
    Godina : 32
    Lokacija : Tivat

    Prijenos vlasnistva/preregistracija Empty Re: Prijenos vlasnistva/preregistracija

    Komentar  Zoranic MNE Fri May 11, 2012 8:54 am

    Alfa Romeo I love you

    blago tebi!
    Visconti
    Visconti


    Broj poruka : 14
    Datum upisa : 2012-01-05
    Lokacija : Kotor

    Prijenos vlasnistva/preregistracija Empty Re: Prijenos vlasnistva/preregistracija

    Komentar  Visconti Sun May 13, 2012 9:22 am

    Pogodio si, znas sto, jos se lomim u sebi, ali mislim se jednom se zivi, a nedostaje mi Alfaaaaaaa I love you
    Zoranic MNE
    Zoranic MNE
    Admin


    Broj poruka : 459
    Datum upisa : 2011-12-01
    Godina : 32
    Lokacija : Tivat

    Prijenos vlasnistva/preregistracija Empty Re: Prijenos vlasnistva/preregistracija

    Komentar  Zoranic MNE Mon May 14, 2012 1:45 am

    Alfa I love you

    veca klasa FIATA Wink
    fiatmareaCT
    fiatmareaCT


    Broj poruka : 97
    Datum upisa : 2012-02-04
    Godina : 31
    Lokacija : Cetinje

    Prijenos vlasnistva/preregistracija Empty Re: Prijenos vlasnistva/preregistracija

    Komentar  fiatmareaCT Mon May 14, 2012 11:17 am

    naravno zato se kupi alfa romeo 159 1.9 jtdm ili 2.4 jtdm sto se meni vise svidja 2.4 i uzivas ona ce zamijeniti nekog ferarija Very Happy

    Sponsored content


    Prijenos vlasnistva/preregistracija Empty Re: Prijenos vlasnistva/preregistracija

    Komentar  Sponsored content


      Danas je Thu May 02, 2024 12:40 am